Ako rodený Bratislavčan budem dobrým županom pre občanov.

Autor: Martin Jakubec | 17.3.2017 o 21:43 | (upravené 19.3.2017 o 23:06) Karma článku: 1,79 | Prečítané:  681x

Martin Jakubec ako kandidát na župana BSK: nová tvár, nový pohľad.

Týmto článkom chcem v prvom rade pozdraviť všetkých tých, ktorí chcú zmenu. Pozitívnu zmenu.

Hoci je záber mojich činností široký – spievam a podnikám, som presvedčený o tom, že dokážem bratislavskú župu ozdraviť a spraviť z nej miesto, v ktorom je radosť žiť. Ak ste čo i len trochu zvedaví na to, ako to chcem dosiahnuť, čítajte ďalej – dozviete sa viac.

Župan by mal byť v prvom rade fér

Som fér, a to vo všetkom, čo robím. V každom ohľade sa zo seba snažím vydať iba to najlepšie. A kto by mal byť županom Bratislavského samosprávneho kraja, keď nie človek, ktorý to tu pozná a chce pre svojich spoluobyvateľov len to najlepšie? Mnohí ma poznajú ako zabávača – ním aj stále som. V politike však chcem docieliť absolútnu férovosť a transparentnosť. Politika totiž nie je žiadna sranda. Keď sa robí poctivo, ľudia sú spokojní a v takom kraji je predsa radosť žiť!

Rodený Bratislavčan dobrým županom

Možno si poviete, ako sa môže moderátor a spevák stať županom. Aby sa politika robila nefalšovane a korektne, v zásade k tomu netreba žiadne špeciálne vedomosti. Tie sa predsa dajú naučiť. Všetko je to najmä o férovom správaní k tým, ktorých budem reprezentovať – vás, teda obyvateľov BSK. Pochádzam z ľudu. Práve preto viem, čo Bratislavčanom vadí a čo by sa rozhodne malo zlepšiť.

 

33 rokov spraví svoje

Dosť bolo ožobračovania ľudí – už sa viac nechcem pozerať na to, ako tu máločo funguje. Miesto, v ktorom naše cesty vyzerajú ako tankodróm. Zástavky sú porozbíjané a ľudia sa im radšej vyhýbajú. V niektorých častiach mesta sa necítime bezpečne, aj keď policajtov je v uliciach dostatok. Čím to je? Roky zanedbávania si svojich povinností musia zanechať nejakú stopu. V istom čase sa však aj toto muselo zastaviť, a práve preto som tu ja.

 

Zmena pre Bratislavskú župu je na dosah: stačí málo

Chcem sa stať županom vás, ľudí. Nie politikov, ktorých jedinými cieľmi sú získanie ešte väčšej moci a bohatstva. Patrím k vám, k ľudu. Chcem, aby každý z vás opäť nadobudol voči župe stratenú dôveru a aby sa peniaze, ktorými ste roky do BSK prispievali, postupne vracali k vám. Všetci predsa platíme dane a práve preto si zaslúžime, aby okolie, v ktorom sa väčšinu našich životov pohybujeme, vyzeralo tak ako má – európsky.

 

Ak ma podporíte, získate veľa a nestratíte nič

Európska župa sa však docieli iba jediným spôsobom: bez kradnutia! Len vďaka vašej podpore budem schopný navrátiť Bratislavčanom ich miesto, v ktorom si nebudú mocní rozkazovať, ako by to tu malo vyzerať. Konkrétne riešenia pre konkrétne problémy sa stanú rutinou, na ktorú si zvyknete. Komunikácia je základ, to som sa ako podnikateľ a človek pohybujúci sa v šoubiznise dokonalo naučil. Práve túto komunikáciu s vami budem presadzovať dennodenne, tvrdo a bez akýchkoľvek ústupkov.

 

Tvrdá zmena pre Bratislavu

Jedným z kľúčových cieľov je náprava aktuálneho stavu dopravy v hlavnom meste SR. Predsa tu všetko musí fungovať na európskej úrovni. Namiesto piatich minút cestujeme 20. Namiesto pár krokov k prechodu ich ani neurobíme, pretože množstvo cestných komunikácii tu vyzerá ako na Ukrajine.

Okrem toho Bratislava trpí voľnomyšlienkárskym míňaním rozpočtu kraja. Považujem za mimoriadne dôležité navrhnúť rozsiahle koncepcie rozvoja sociálneho sektora. Už viac nemôžu trpieť tí, ktorí tu niečo vybudovali – naši dôchodcovia, teda rodičia a starí rodičia. Nemôže trpieť ani budúcnosť, na ktorej všetci obyvatelia Bratislavského kraja stojíme – naši školáci.

 

Pomôžte mi zmeniť Bratislavu!

Nielen dôchodcovia a školáci, aj vy, ľudia v produktívnom veku: voľte človeka, ktorý si váži Bratislavu, pretože sa v nej dennodenne pohybuje a vidí, čo tu je zle. Vašim babkám, deťom a ostatným príbuzným tak navrátite dávno stratenú pohodu v ich meste.

Viac informácií nájdete na www.poslanecnrsr.sk a www.narodnakoalicia.sk

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

SIS sa zbavila prvej odhalenej budovy

Tajná služba sa zbavila prvej budovy, ktorá sa dala odhaliť cez internet. Ministerstvo vnútra tam chcel byty pre zamestnancov v ťažkej životnej situácii.

DOMOV

Z armády odchádza na protest skúsený generál

Generálporučík Macko je jediný Slovák, ktorý riadil základňu NATO.

DOMOV

Dobré ráno: Stačilo by Slovákom 200 eur, aby boli šťastní?

Fínsko experimentovalo so základným príjmom.


Už ste čítali?